Musisz Być Szybszy. Sukces w Marketingu Sieciowym

Aby odnieść prawdziwy sukces w marketingu sieciowym, chyba w jakiejkolwiek dziedzinie biznesu,

musisz mieć odwagę i szybkość podejmowania decyzji. Nie mamy dziś czasu na przemyślenia, analizy itd. Dlaczego to piszę? Jeśli ktoś otwiera biznes czy jest to człowiek czy firma to analizy, research rynku już są dawno zrobione przez rzeszę specjalistów pod kątem odniesienia sukcesu w marketingu sieciowym, więc po co chcesz to robić??No chyba, że sam jesteś jednym z nich:) Zanim firma wejdzie na rynek z nowym produktem to już to co konieczne zostało zrobione. Zastanów się przez chwilę jak działa McDonald. Czy możesz ot tak po prostu iść sobie do biura i kupić licencję? Otóż NIE. Najpierw są robione badania czy w danym miejscu będzie to opłacalne.

Obejrzyj wideo w którym mówię dlaczego musisz w dzisiejszych czasach być szybszy.

Wielu ludzi którzy dopiero zaczynają z marketingiem sieciowym

chce odkrywać Amerykę na nowo a to jest przecież totalna bzdura. Dla przykładu można tu wziąć banki. Dziś to nie te największe przejmują te mniejsze ale te które widzą, że rynek i potrzeby klientów się zmieniają.

Oto efekty współpracy z prawdziwym liderem po 3 miesiącach
sukces w marketingu sieciowym

 

 

Dziś aby odnieść sukces w marketingu sieciowym musisz być „szybki”

i umieć podejmować trafne decyzje, może to wydaje się Tobie trudne jeśli masz małe lub w ogóle nie masz doświadczenia w marketingu sieciowym. Nie martw się bo mam dla Ciebie też dobrą wiadomość. Otóż by odnieść sukces w marketingu sieciowym wystarczy znaleźć osobę/marektera który już to zrobił, który pomoże, wskaże drogę, zostanie twoim coachem/ mentorem zanim nauczysz się pływać w tym środowisku. Sam osobiście kiedyś byłem w takiej sytuacji i wiem, że innej drogi nie ma bo tak jak wspominałem na początku aby odnieść sukces w marketingu sieciowym musisz być szybszy.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a jak osiągnąć sukces w marketingu sieciowym skontaktuj się ze mną poprzez formularze poniżej lub przejdź do zakładki kontakt.

 Polub, udostępnij, skomentuj

 

Written by: Cezary Łukasik

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • libetias

    Uffff… 😛 Po tytule bałem się, że będzie jakieś namawianie do współpracy hasłem typu „jeżeli chcesz osiągnąć sukces, to musisz dołączyć na samym początku”, na szczęście myliłem się 😉
    A co do wpisu zgadzam się – o wiele lepiej skorzystać z gotowych rozwiązań, niż próbować osiągnąć sukces wykorzystując własne domysły.

  • Katarzyna Janczewska

    Dobrze napisane i dobitnie. Nie odkrywać koła na nowo, bo po co skoro już ono jest. W gąszczu ofert jakimi jesteśmy zalewani każdego dnia najważniejsze odnaleźć taką, gdzie bez ściemy można realnie zarabiać i mieć możliwość rozwoju 🙂 super, że taką znalazłeś. Szybka i trafna decyzja to niezawodna droga do sukcesu w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam 🙂